دروغهای بزرگ =سانسور

 
 
 
 
نمی دانم چرا بخش مهمی از تاریخ این ملت را تحریف کردید و یا بنا ندارید حقایقی را که باعث آبرو ریزی باستان گرایان و متعصبان به قومیت و نژاد ایرانی است به میان بکشید؟ پاسخ دهید این شکوه و عظمت موهوم و افسانه های ایا چیزی جز کاخ های شاهان برایمان باقی گذاشته است؟ آیا درباره حرم سرای شاهان ایران چیزی به گوشتان خورده است؟ ازدواج با هر زنی که پسندشان بود( حتی با خاله و دختر و مادر بر اساس آئین زرتشت! اینها به کنار سری هم به آمار زنان موجود در کاخ های آنان و خوش گذرانی و عیاشیهایشان در تاریخ بزنید) آیا می دانید شاهان برای حفظ حکومت فرزندان و مردان خانواده و نزدیکان خود را یا کور کرده یا کشته و تبعید می کردند؟ آیا می دانید خواندن و نوشتن که ابتدائی ترین نیاز یک تمدن است تنها اختصاص به شاهان و شاهزادگان بوده و بقیه مردم حق یاد گرفتن خواندن و نوشتن را نداشتند (شاید این تلنگری باشد به شما و آن بخش از سخنانتان که ادعا کردید اعراب مسلمان همه را سوزانده و از بین برده اند! یا شاید اصلا چیزی به نام کتاب وجود نداشته و یا اگر وجود داشته درخدمت تسلط بیشتر شاهان و غارتگری و استبدادشان بوده! اگر چنین بوده که ادعا دارید چرا هیچ اثری از کتاب و نوشته های علمی جز دیوار نوشته هایی در مدح شاهان هیچ اثری از این تمدن های با شکوه ! به دست نیامده!) آیا می دانید تنها فرد دانشمند و حکیم ایرانی بوذرجمهر در سیاهچالهای بیداد شاهان جان داد و پوسید؟ 
چرا ارتش بزرگ و فیل سوار چند صد هزار نفری ایران در برابر 20 هزار عرب پا برهنه شکست خورد؟ چرا با اولین برخورد اعراب با ایرانیان 2000 نفر از ارتش ایران اسلام آوردند؟ ایا می دانید شاه ایران پس از فرار از طرف هیچ یک از مردم و حاکمانش پناه داده نشد و عاقبت به دست یک ایرانی آسیابان و دهقان کشته شود؟
یک سری کارها را به هم نژادان خود نسبت میدهید تا هوش و ذکاوت آنهارا به دروغ بیشتر نشان دهید مانند اختراع اولین کشتی دنیا به دست یک زن ایرانی درحالیکه همه ماحرای کشتی نوح و طریقه ساخت آن به دستور خدارا میدانند دروغ آشکارتر ازاین؟
یا اختراع خط توسط ایرانیها درحالیکه الفبای خط رو سومریان اختراع کردند؟وجدیدترن دروغ از بنگاه دروغ پردازی شما اینکه پیامبر اسلام را هم ازنژاد آریا میدانید؟چرااین همه دروغ؟چه عقده ای درون شماست که میخواهید آن را تسکین دهید؟
تاریخ_ا
/ 2 نظر / 235 بازدید
پانتركها احمقند

چه عقده ای درون شماست که میخواهید آن را تسکین دهید؟همان عقده اي كه درون شماست كه مي خواهيد اعراب وحشي دختركش و تركهاي وحشي كثافت الت پرست را فرشته و ايران را ديو نشان دهيد مشكل تو اسلام نيست تو حتي پيامبر عظيم الشان اسلام را هم قبول نداري همه حرفت كينه ها و عقده هايت از ايران است منافق جايي در اسلام ندارد پس دم از اسلام نگذار و به طور واضح به كينه ورزي هاي قوم پرستانه ات بپرداز تا خنك بشي اسم ترك اوغلو يا بنت عرب برات مناسب تره

کوروش

روزی مالک اشتر به اشتباه در هنگام گذر از جایی به یک نفر برخورد می کند و قبل از اینکه مالک حرف بزند او شروع به فحش و ناسزا می کند . بعد از اتمام حرفهایش مالک خودش را معرفی می کند و آن فرد بلافاصله شروع به عذرخواهی می کند که چرا خودت را معرفی نکردی ؟ مالک در جواب گفت می خواستم خودم را معرفی کنم ولی شما قبل از من خودت را معرفی کردی ! آقای فلانی حالا شمت هم با این طرز نوشتاری ات خودت را معرفی کردی . من در دانشگاه اصفهان تحصیل کرده ام . اولش با همه سعی کردم دوستی برقرار کنم ولی یواش یواش این فارسهای متعصب به من توهین کردند . از ان به بعد شروع به مطالعه در تاریخ اقوام ملل کردم و خیلی به خودم متاسف شدم که چرا تا به حال این قوم خونریز و متجاوز و بی فرهنگ را نشناخته ام .